Motoryzacja

Tania dobra marka od towarzyszy Rosjan

Potrzebujesz kupić tani i niedrogi w utrzymaniu samochód do firmy? Zależy Ci na tym by był nowy, prosto z salonu, ale w cenie używanego ze średniej półki? Wybierz Ładę!

Samochód tani, a dobry, bo nowy

Łada nie grzeszy designem z długowiecznością też u tej marki średnio, ale posiada jeden ogromny atut. Nowe samochody marki Łada są ultra tanie, a przez to że są nowe, mamy gwarancję i pewność, że posłużą nam przez kilka lat bez żadnej drogiej naprawy. Gdy czas nieubłaganie będzie się zbliżał do sporego remontu naszego firmowego samochodu, możemy go sprzedać i kupić następną nową Ładę lub wyremontować obecny samochód. Jak się okazuje wcale nie musi to wynieść dużo pieniędzy, bo cześci zamienne do Łady są jednymi z najtańszych dostępnych na rynku. Nieskomplikowany układ silnika powoduje również, że robocizna u mechanika jest dużo tańsza niż w przypadku innych marek samochodowych. Dlatego Łada jest tak polecana zwłaszcza do firmy, gdzie pracownicy mniej dbają o samochód firmowy – bo w końcu cudze.

fot. http://englishrussia.org

Łada, samochód tani, a dobry

Tani dobry samochód, takiego jakiego właśnie szukamy, który nie grzeszy wyglądem i wnętrzem, ale spełnia swoje zadanie. Dostarcza pracownika z punktu A do punktu B, czyli pracuje na siebie i staje się rentowny, a dzięki tanim częściom zamiennym i naprawom okazuje się bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz