Aranżacje wnętrz

Narzędziownia, czyli wszystko czego potrzebuje prawdziwy facet

Mało który mężczyzna widzie nieumyte naczynia w kuchni i brudną podłogę w przedpokoju – mówią kobiety. Faceci nie dostrzegają takiej potrzeby jak układnie rzeczy czy ich porządkowanie. To oczywiście generalizacja, jednak w każdej legendzie jest ziarno prawdy…

Narzędziownia miejscem ucieczki mężczyzny

Co potrzebuje prawdziwy mężczyzna? Czasami potrzebuje świętego spokoju, piwa i ucieczki od codzienności, dulczącej żony i domu. Od tego jest… narzędziownia. Jeżeli w domu nie ma miejsca na urządzenie męskiego kącika dla partnera – sprawmy mu pomieszczenie gospodarcze poza domem, ale w jego pobliżu. Takie miejsce zawsze się przyda. Wszak w każdym domu, gdzie mieszka facet pojawiają się narzędzia, sprzęty, wiertarki, drabiny… to wszystko trzeba gdzieś pomieścić. W mieszkaniu trudno niekiedy znaleźć na to sposób. Narzędziownia to więc pomysł idealny – nie tylko pozwala na wygodne przechowywanie rzeczy, które są zazwyczaj brudne, ciężkie i niewskazane do trzymania w mieszkaniu, ale i pozwalamy mężczyźnie na stworzenie własnego, męskiego świata, w którym raz na jakiś czas może się zamknąć i odpocząć.

narzędziownia

Dla złotej rączki

Dla niektórych mężczyzn bowiem majsterkowanie to prawdziwe hobby, które ich uspokaja. Lubią sobie podłubać, poukładać narzędzia i odseparować się od żony, która przecież nie ma pojęcia na czym polega naprawianie czegokolwiek. Ona nie odróżnia narzędzi, dlatego nawet nie zagląda do narzędziowni – to świat prawdziwego mężczyzny.

Dodaj komentarz