Rekreacja

Integracja w pracy – jak zbliżyć pracowników?

Impreza integracyjna najczęściej kojarzy się wielu z Nas z dyskotekową potańcówką, górą jedzenia w postaci bigosu i fasolki po bretońsku a także „delektowaniem” się alkoholowymi trunkami aż do białego rana, kiedy to budzimy się we własnym łóżku z bólem głowy i kacem. Często też z Naszej długo wyczekiwanej imprezy integracyjnej nic nie pamiętamy, gdyż wznieśliśmy o jeden toast za dużo i urwał Nam się film.

fot.wikimedia.org

W terenie…

Wspomnienia te należą już jednak do przeszłości. Teraz w modzie są imprezy ekstremalne, po których pozostaną niesamowite wrażenia. Jedną z takich imprez jest na pewno jazda samochodami terenowymi typu Land Rover po wcześniej wyznaczonych trasach i ekstremalnie trudnych torach. Tutaj najbardziej liczy się praca zespołowa i podział obowiązków. Każdy musi znać swoje miejsce w hierarchii a kiedy potrzeba, łączy się siły dla wspólnego dobra.

Survival

Równie niesamowitych wrażeń może dostarczyć Nam survival, gdzie członkowie wyprawy podążając do określonego celu zdani są tylko na siebie i swoje umiejętności. Często wycieczki survivalowe poprzedzone są szkoleniami, które przygotowują uczestników wyprawy do przetrwania w ekstremalnych warunkach. Survival to prawdziwa Szkoła Przetrwania. Uczestnicy muszą zmierzyć się z tym, co ich czeka w terenie. Często zadania, które czekają na ich drodze nie należą do najłatwiejszych.

Dodaj komentarz